Newsletter
Yeniliklerden haberdar olmak için e-mail adresinizi gönderin.KIRINO IKEUCHI (Firma websitesi için tıklayınız.)     


Köpüksüzleştirme Fıskiyesi.

IKEUCHI firması 1954 yılından bu yana hidrolik fıskiye, pnomatik fıskiye ve hava nemlendirme üniteleri alanında çalışan; dünya çapında 400 e yakın çalışanı olan bir firmadır. Her türlü sanayi alanına hitap edecek tarzda ürünleri bünyesinde bulundurmaktadır. Köpüksüzleştirme fıskiyeleri kağıt sektöründe sıkça kullanılan ürünlerdendir. Kağıt hamurunun işlemler sırasında köpüklenmesi hem kaliteye hem de kağıdın yapısına olumsuz etki yapar; bu etkileri en aza indirgemek amacı ile bu tip fıskiyeler kullanılmalıdır.  


     Kesici Fıskiyeler.

Elek üzerindeki kağıdın genişletilmesi daraltılması ve kenar kısımlarının ebatlarının sabitlenmesinde kullanılırlar. Birkaç değişik orifis malzemesine ve geniş aralıkta orifis çaplarına sahip ürünler bulunmaktadır.


     


Nişasta Spreyleme Fıskiyesi.

Kağıt sanayisinde kalite arttırmak amaçlı olarak nişasta spreylemesi yapılmaktadır. Bu gibi durumlarda kullanılan ürünler tıkanmaya mukavim ve istenilen şekilde nişasta spreyleyecek kapasitede olmalıdır. Bu üründe de orifis malzemesinde, açısında ve çapında değişik uygulamalar mevcuttur.


     


Keçe ve Elek Temizleme Fıskiyeleri.

Kağıdın kuruluğunu sağlamak ve devamlı aynı verimi takip etmek için keçelerde ve eleklerde devamlı temizleme yapılması şarttır. Bu gibi temizliğe ihtiyaç duyulan kısımlarda bu fıskiyeler kullanılmaktadır. Keçenin ve eleğin her daim temiz kalmasında büyük önem taşıyan bu fıskiyeler seramik orifis yapıları sayesinde uzun süre aynı etki ile çalışabilirler.


    


Keçe ve Elek Temizleme Fıskiyeleri.

Keçe ve eleklerin temizlenmesinde geri dönüşümden kazanılan su kullanılacaksa; o zaman fıskiye tipini değiştirmek gerekebilir. Bu gibi durumlarda kendi kendini temizleme özelliğine sahip bu fıskiyeler ideal bir çözüm sunmaktadırlar. Yüksek basınç altında kapanıp temizlik işlevini yerine getiren bu fıskiye basıncı azalttığınız durumlarda ağız kısmını açarak nozula sıkışan pislik parçacıklarının atılmasını sağar.


    


Yaprak Fıskiyeler.

Silindir ve vals yıkamalarında kullanılan fıskiyelerdir. Yüzeylerin nemli kalması ve yüzeye yapışan pisliklerin temizlenmesinde bu fıskiyeler etkin rol oynarlar.
Mümessilliklerimiz


Anasayfa | Hizmetlerimiz | İmalatlarımız | Mümessiliklerimiz | Ürünlerimiz | Referanslarımız | İletişim