Newsletter
Yeniliklerden haberdar olmak için e-mail adresinizi gönderin.KAJAANI PROCESS MEASUREMENTS (Firma websitesi için tıklayınız.)
KC/5 Döner Bıçaklı Kesafet Transmiteri.

Kajaani Process Measurements firması; müşterilerine kesafet ölçümü için sorunsuz ve kesin çözümler sunmayı kendine amaç edinmiş ve bu amaç doğrultusunda kesafet konusunda kendini uzmanlaştırmıştır. KC/5 ürünü bu konuda en öne çıkan ve geniş ölçüm aralığı ile sorunsuz çalışan döner bıçaklı kesafet ölçüm cihazıdır. Firmamıza özgü dizaynı, kendine has özellikleri, hafif tasarımı, bakım kolaylıkları ile mükemmel bir çözüm ortağıdır.KC/3 Statik Bıçaklı Kesafet Transmiteri.

Dünyada tek patentli, mekanik salmastrasız dizayna sahip kesafet ölçüm cihazı. Minimum 5 yıl sızdırmazlık garantisi sunan, geniş ölçüm aralıklarında çalışmaya imkan veren, karmaşık elektronik devrelerle donatılmamış dizayn.  Değişik bıçak tipleri sayesinde çok geniş alanda kullanım imkanı vardır. Darbe sayıcı özelliği sayesinde geriye dönük prosesi kontrol etme imkanı sağlar.LQ500 Mikrodalga Kesafet Transmiteri.

Toplam kesafet ölçümünün önemli olduğu yerlerde kullanıma müsait mükemmel bir çözüm ortağıdır. Hatta dahil olan veya çatal şeklinde olan iki ayrı tipi bulunmaktadır.


 


Cerlic Optik Kesafet Transmiteri.

Firmamızın konusundaki atılımlarından biri olan ve CERLIC firması ile yaptığı anlaşma gereği ürün yelpazesini optik cihazlarla genişletmiştir.
- CTX
- CTXP
- CTXIL
Şeklinde değişik modellere sahip çok geniş ölçüm aralıklarında çalışabilecek kapasitede cihazlardır. 0.88 mikrondan daha büyük partikülleri ve elyafları ölçmek için kullanılır.KS Hamur Numune Vanaları.

- KS/2-M/P-S/T
- KS/4-P-S/T
- KS/6-P-S
Yukarıdaki gibi değişik alternatiflere sahip olan numune vanaları kesafet ölçümünün verimli ve hatasız yapılabilmesi açısından çok büyük önem arz ederler. Değişik proseslere uygun manuel ve pnomatik tipleri bulunmaktadır.


 


KB Kağıt Koptu Detektörü.

Kağıt makinelerinin verimliliği ve kayıpların minimuma indirilmesi için hayati önem taşıyan bir üründür. Her türlü kağıt çeşidine ve kartona uygulanabilir olması tercih edilmesindeki önemli unsurlardandır. Elek keçe ve silindir yüzeyinden kopma kontrolü yapılabilmesi ve diğer birçok avantajı bünyesinde bulundurması tercih edilmesi konusunda ön unsurlardır.
Mümessilliklerimiz


Anasayfa | Hizmetlerimiz | İmalatlarımız | Mümessiliklerimiz | Ürünlerimiz | Referanslarımız | İletişim