Newsletter
Yeniliklerden haberdar olmak için e-mail adresinizi gönderin.MAKİNE – MEKANİK İMALATLARIMIZSilindir Rulman Yatakları.

Özel imalatlarımızdan olan silindir rulman yatakları; makinenize özel, günümüz çalışma koşullarını karşılayacak nitelikledir. Havuzlama sistemi ile çalışan eski tip rulman yataklarının yerine kolaylıkla uygulanabilir olması en büyük tercih sebebidir.

 


Keçe Vals Yatakları.

Gerek kurutma grubuna gerekse de yaş kısma uygun paslanmaz veya pik dökümden imal edilen Vals yatakları; alışıla gelmiş eski tip çift rulmanlı yatakların yerini almaktadırlar. Yataklarımız gres yağlama sistemine uygun olarak imal edilmektedir. Detaylı bilgi için lütfen bizlerle temas kurunuz.

 

   


Regüle Vals Yatakları.

Keçe ve elek regülelerinde kullanılan rulman yataklarımız isteğe bağlı olarak ayaklı ve ayaksız olarak imal edilebilmektedirler. Oynak yatak yuvası sayesinde rulmanlar üzerine herhangi bir zorlamaya meydan vermeden çalışma imkanı sağlar.

 


Keçe Elek Vakum Kasları.

Sisteminize uygun olarak, teknik detayları verilmek kaydı ile her ebatta ve şekilde  vakum kasası imalatımız mümkündür. Paslanmaz borudan veya sacdan bükülerek imal edilen kasalarımız T çubukların bağlanmasına imkan verecek şekilde imal edilir ve teslimi yapılır. İstek dahilinde paslanmazdan yada bronzdan T çubuk imalatımız da mümkündür.

 


Sarsak Elek Sacı ve Perfore Sac İmalatları.

Sarsak eleklerde kullanılan saclar zaman içinde sürtünmenin ve titreşimin etkisi ile yıpranır ve koparlar; bu gibi durumlarda firmamız her tipte ve şekilde sarsak elek sacı imalatı ile sizlere hizmet verebilmektedir. İhtiyaç duyulabilecek diğer perfore sac işlerinizde de lütfen bizimle temas kurunuz.

 

 


Tahrik Dişlileri.

Eski tip kağıt makinelerinde çokça karşılaştığımız büyük döküm dişlilerin imalatı konusunda firmamız her zaman yanınızdadır. Büyük çark dişlileri, pinyon tahrik dişlileri, zincir dişleri imalatlarınız için lütfen bizimle temas kurunuz.

 


 


Buhar Başlıkları ve Sifon Sistemi.

Günümüz rekabet ortamında pek çok makinenin ihtiyacı olan sifon sistemleri ve buhar başlıkları konularında ihmalkar davranılmaktadır. Arttırılan kapasiteye ve hıza bağlı olarak eski tip döner sifon sistemleri de yerlerini sabit tipte sifon sistemlerine bırakmaktadırlar. Bu konu ile ilgili olarak firmamızın sisteminize uygun ve özel imalatları bulunmaktadır. Konu ile ilgili ihtiyaçlarınızda lütfen firmamızla temas kurunuz.

 

     


Taban Plakaları.

Yeni Kurulan fabrikalarda yada modernizasyon yapılan fabrikalarda kullanılmak üzere her türde ve şekilde şase taban plakası imalatı tarafımızca yapılır. Taban plakaları; plaka sacdan veya döküm malzemeden kanallı olarak imal edilebilir.

 

     


Şase İmalatları.

Kağıt makinelerinin ana dayanakları olan şase imalatı gerek müşterilerimizden gelen teknik detaylara gerekse de firmamızın çıkaracağı teknik projelendirmelere göre imal edilir. Yaş kısımda, kuru kısımda, ve yardımcı elemanların şase ihtiyaçlarında paslanmaz çelik ve imalat çeliğinden üretim yapma imkanı mevcuttur.

 

    


Keçe Gergi Sistemleri.

Kurutma kısmında ve yaş kısımda kullanılan keçe gergi sistemleri firmamız bünyesinde imalatı yapılarak müşterilerimize sunulur. Keçe gergileri günümüz şartlarına uygun elektrik motorlu gerdirme sistemi ile donatılmaktadır.

 

     


Pistonlu ve Körüklü Tip Regüle Sistemleri.

Keçe ve elek gruplarının vazgeçilmez unsurlarından olan keçe-elek regüleleri firmamız bünyesinde imalatı yapılarak müşterilerimizin kullanımına sunulur. İsteğe bağlı olarak özel imalatlar ve körüklü tip regüleler de yapılabilmektedir. Regüleler yaş kısımlarda paslanmaz malzemeden diğer kısımlarda ise imalat çeliğinden epoksi boyalı olarak imal edilir.

 

     


Bobin Kesme Bıçakları.

Her türlü bobin kesme bıçağı imalatı firmamız tarafından kolaylıkla sağlanabilmektedir. Bobin kesme makinelerinde kullanılan döner bıçaklar, kanallı sabit bıçakların imalatları ve isteğe bağlı olarak bileylenmesi tarafımızca müşterilerimize sunulur.

 

     


Komple İp Sistemi Kurulumu.

İp sistemi projelendirmesinden başlayarak imalatlarına ve kurulumuna kadar her türlü hizmet firmamız tarafından sağlanmaktadır. Makinenize göre çizilecek proje aşamasından sonra çıkan miktarlara göre makara imalatı, ip gerdirme mekanizmaları imalatı, silindir kenarlarına ek çember imalatı ve gerekli diğer bütün aksamlar tarafımızca imal edilir ve montajı yapılır.

 

     


Cam Sanayi Savurma Makinesi.

Cam sanayisine yönelik çalışmalarımızın içinde bulunan cam eriği savurma makineleri küçük orta kapasiteli fabrikalarda sıkça kullanılan makinelerdendir. Özel imalatlarımızın arasında yer alan bu imalatımız müşterilerimizle yapacağımız karşılıklı görüşmeler sonunda şekline ve kapasitesine karar verilerek yapılır.

 

     


Cam Eriği Kesme Makası.

Cam sanayinde kullanılan ve cam eriğinin kalıba akıtılması sırasında eriği geren zamanda kesip kalıba düşmesini sağlayan makaslama sistemidir. Dikine bir sabit kolon üzerine yerleştirilen bu makas değişik hareket kabiliyetleri sayesinde istenilen şekilde kesme işlemi yapabilmektedir.

Mümessilliklerimiz


Anasayfa | Hizmetlerimiz | İmalatlarımız | Mümessiliklerimiz | Ürünlerimiz | Referanslarımız | İletişim